Türkçe English Deutsch
ALBÜMLER
Çınar Ağacı
Çınar Ağacı
Yönetmenliğini ve senaristliğini Handan İpekçi'nin üstlendiği "Çınar Ağacı" filmi 18 Mart'da vizyona giriyor. Müzikleri Kemal Sahir Gürel ve Ayşe Önder tarafından bestelenen filmin oyuncu kadrosu ise bir hayli kalabalık.

Oyuncular: Nejat İşler,  Nurgül Yeşilçay,  Settar Tanrıöğen,  Hüseyin Avni Danyal,  Ragıp Savaş,  Suzan Aksoy,  Ebru Özkan,  Celile Toyon,  Erol Keskin,  Jülide Kural,  Deniz Deha Lostar

Asi Ruh
Asi Ruh
Yönetmenliği Ersin Kana tarafından yapılan ve Kalan Müzik tarafından 2008'de yayınlanan “Asi Ruh” adlı belgesel DVD… Beşiktaş futbol takımı taraftarlarından ‘Çarşı Grubu'nun öyküsü… Belgeselin müzikleri Kemal Sahir Gürel, Erdal Güney, Hüseyin Yıldız, İrşad Aydın, Ayşe Önder, Levent Güneş, Soner Akalın, Mayki tarafından hazırlandı ve müzikleri CD hediyeli olarak satışa sunuldu.

Elveda Rumeli
Elveda Rumeli
2008'de ATV televizyon kanalında aynı adla yayınlanan dizi film için yapılan müziklerin tümünü kapsayan albüm. Müzikler: Kemal Sahir Gürel, Erdal Güney, Hüseyin Yıldız, Ayşe Önder ve İrşad Aydın.

Yemin
Yemin
2007'de FOX TV televizyon kanalında aynı adla yayınlanan dizi film için yapılan müziklerin tümünü kapsayan albüm. Müzikler: Kemal Sahir Gürel, Erdal Güney ve Hüseyin Yıldız.

Hatırla Sevgili
Hatırla Sevgili
2007'de ATV televizyon kanalında aynı adla yayınlanan dizi film için yapılan müziklerin tümünü kapsayan albüm. Müzikler: Kemal Sahir Gürel, Erdal Güney ve Hüseyin Yıldız.

Son Osmanlı: Yandım Ali
Son Osmanlı: Yandım Ali
1900'lerin başında geçen bir savaş ve aşk öyküsünü anlatan ve 2007'de aynı adla yayınlanan sinema filmi için yapılan müziklerden oluşan albüm…Müzikler: Kemal Sahir Gürel, Ayşe Önder, Soner Akalın ve Aytekin G. Ataş.

Film Müzikleri
Film Müzikleri
2003-2007 yılları arasında farklı TV kanallarında yayınlanan dizi, TV filmi ve animasyon çizgi film ile, kısa metrajlı sinema filmi müziklerinden seçkilerle oluşturulmuş ilk solo albüm…CD'de yer alan Film Müzikleri: Kurşun Yarası, Sultan Makamı, Aşka Sürgün, Esir Kalpler, Hasret, Kırık Yaşamlar Diyarı, Binbir Gece Masalları, Hatırla Sevgili ve Bir Aşk Masalı… Bu albüm Kemal Sahir Gürel'in ilk solo çalışmasıdır.

Kemal Sahir Gürel
kemalsahir@hotmail.com